Dutch English French German Italian Russian
Ниво на корисникот: / 18
НајлошоНајдобро 
 • Полиција: 192
 • Брза помош: 194
 • Пожарна: 193
 • Црвен крст : 261-909
 • Центар за справување со кризи - Охрид: 195
 • АМСМ: 196
 • Автобуска станица: 260-339
 • Аеродром: 252-820
 • Водовод: 250-122
 • Комуналец: 263-325
 • НУ Центар за култура: 261-063
 • Завод и Музеј: 262-498
 • Основен суд: 261-868
 • Електродистрибуција: 263-666
 • Општа болница: 267-267
 • ФТУ - Охрид: 262-147

AddThis
АНДРОИД АПЛИКАЦИЈА